Vážené dámy a vážení páni,
primátor, starostovia, členovia mestskej rady a vedúci predstavitelia komunít,

 

v rámci Behu 10 000 ľudí my, iniciatíva fairstep®, ako iniciátori, sme vypracovali predbežnú trasu cez všetky krajiny Európskej únie. Táto bežecká trasa v súčasnosti prechádza aj vašou okres. Na tomto mieste si môžete prehliadnuť a zhodnotiť presnú trasu. Podľa súčasného plánu sa Beh 10 000 ľudí“ uskutoční v období od apríla do októbra 2017. Príslušné približné obdobie, v ktorom budú bežci prechádzať vašou okres, môžete nájsť tu.

Aby sme mohli túto udalosť podniknúť, úctivo by sme Vás chceli požiadať o váš súhlas a vašu hodnotnú spoluprácu.
Ste ochotní zúčastniť sa tejto mimoriadnej udalosti? Ak áno, chceli by sme vás požiadať o kompletné vyplnenie Vyhlásenia o súhlase, jeho podpísanie a odoslanie našej iniciatíve.

Preskúmajte prosím aktuálnu trasu prechádzajúcu vašou okres. Pokiaľ by bol náš návrh zvolený úplne alebo čiastočne nevhodne, samozrejme sme otvorení alternatívnym návrhom. Existujú nejaké zaujímavé miesta, okolo ktorých by trasa mala prechádzať? Je niektorá časť pre bežcov nepriechodná alebo dokonca nebezpečná?

 

Za týmto účelom použite príslušný odkaz na Google Maps, ktorý vám poskytujeme, uveďte vami požadovanú zmenu a odošlite nám  aktualizovaný odkaz spolu s popisom alebo vysvetlením. Žiadame vás o pochopenie, ak sa nie všetky návrhy budú dať maximálne implementovať.

 

Porozprávajte sa prosím a koordinujte s vašou susednou okres.

Na otázky odpovieme telefonicky (+49- (0) 7971-9122207) alebo e-mailom (community@fairstep.org).

Ďakujeme za vašu spoluprácu.

Vyhlásenie o súhlase kraj_okres.pdf
Adobe Acrobat Dokument 37.7 KB

Closeness creates understanding -

Distance causes misunderstanding!

Current topic on Facebook:

Corona!