Ponios ir Ponai,

Mere, Mero pavaduotojau, Tarybos nariai ir Savivaldybės atstovai,

 

Kaip dalį "10 000-ių bėgimo" renginio ir kaip iniciatoriai, mes, fairstep®, sudarėme bandomąjį bėgimo maršrutą, besitęsiantį per visas Europos Sąjungos šalis. Šiuo metu šis maršrutas taip pat tęsiasi ir per jūsų savivaldybę.  Čia galite peržvelgti ir įvertinti tikslų maršrutą.  Pagal dabartinius planus, "10 000-ių bėgimas" vyks nuo 2017 m. balandžio iki spalio mėn.  Čia taip pat rasite apytikrį laikotarpį, kurio metu bėgimas tęsis per jūsų savivaldybę.

 

Kad galėtume realizuoti šį renginį, maloniai prašome jūsų sutikimo bei malonaus jūsų dalyvavimo.

Ar esate pasiruošę dalyvauti šiame neeiliniame renginyje? Maloniai prašome pilnai užpildyti bei pasirašyti sutikimo deklaraciją, prieš mums ją grąžinant.

 

Išnagrinėkite dabartinį maršrutą, einantį per jūsų savivaldybę.  Jei mūsų siūlymas iš dalies ar visiškai jums netinkamas ar nepatogus, mes, žinoma, esame atviri alternatyviems pasiūlymams.  Ar yra kokių nors įdomių vietų, per kurias maršrutas turėtų eiti? Ar kurios nors (dalinės) atkarpos yra nepraeinamos ar net pavojingos bėgikams?

 

Jei taip, naudokite mūsų pateiktą Google Žemėlapių nuorodą ir įrašykite bet kuriuos pageidaujamus pakeitimus bei išsiųskite mums atnaujintą nuorodą kartu su aprašymu, įskaitant pastabas vėliausiai. Prašome suprasti, kad mes galbūt neturėsime galimybės iki galo išpildyti visus jūsų pasiūlymus.

 

Taip pat būtume dėkingi, jei galėtume tai aptarti ir bendradarbiauti su gretimomis savivaldybėmis.

 

Džiaugsimės galėdami atsakyti į jūsų klausimus telefonu (+49-(0)7971-9122207) arba el. paštu (community@fairstep.org).

 

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų bendradarbiavimą.

Sutikimo patvirtinimas iš savivaldybes.p
Adobe Acrobat Dokument 46.7 KB

Closeness creates understanding -

Distance causes misunderstanding!

Current topic on Facebook:

Corona!